Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Technique | Bronze |
Sujet | Figures |
Dimensions | 31 x 12 x 12 cm (h x l x p) |
Poids | 1090 grammes |
Signé | Non signé/Signature imprimée |
Dit schitterende Bronzen beeld gemaakt door Klaas van den Berg is in zeer beperkte oplage uitgebracht.
Naast zijn beroep als architect was hij ook een veelzijdig kunstenaar. Zijn beelden zijn collectors items en in een zeer beperkt oplage gemaakt.
Klaas van den Berg ( 1932 - 2018 ).
Het beeld is in zeer goede staat, een klein minimaal hoekje van de steen is beschadigd. Zie de vele foto's die toegevoegd zijn. Het beeld word zorgvuldig verpakt en alleen aangetekend verzonden.
Stuur even een bericht indien u verdere info wenst.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Hoogezand, Les Pays-Bas | ||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 2 kg.
Le lot se trouve à | HOOGEZAND, Les Pays-Bas |
Heure de début | 24-3-2020 à 11:20 |
Heure de fin | 31-3-2020 à 19:04 |