Herman Brood - 3 livres ; Signé une fois avec une large dédicace de Bart Chabot
Roger Raveel - Travail abstrait
Herman Brood - Lithographie offset, signée dans le tirage
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 2000 à aujourd'hui |
Technique | Acrylique |
Support | Toile |
Style | Moderne |
Sujet | Abstrait |
Encadré | Sur châssis |
Dimensions | 35 x 90 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Prachtig, kleurrijk schilderij van kunstenaar Lee Cole. De in 1954 geboren Cole was als schilder actief in de modern - abstracte kunst.
Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.
Het schilderij is geverfd met acrylverf op een linnen doek.
Het schilderij is afkomstig uit een bedrijfscollectie.
État | |
État | Très bon |
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 2-5-2021 à 10:34 |
Heure de fin | 9-11-2021 à 10:45 |