Hub Boesten - Paysage de la Torrenierie
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Leonie Bander - Lutomirsky / Amsterdam 1887- Leidschendam 1982
Rijks Academie te Amsterdam,
werkte tot 1919 in Amsterdam, en tot 1958 in Edam.
Als weduwe van J.C. Bander te Wassenaar
Aquarelleerd, schilderen, portretten, figuren, bloemen, landschappen en stillevens.
Dit werk: stilleven met brood en ei op bord met glas en mes op fafelkleed.
gesigneerd, r.o. en gedateerd l.o. / 1 -11-1936 Edam.
olieverf op doek, 35x45 / incl. goudkleurige houten lijst, 40x55
Zij staat op de Nederlandse waarde bepalende lijst van kunstenaars door de eeuwen heen op: W 11
In de Akoun: pag. 880 / verkocht in 2001 , NATURE MORTE 45x60 Fl. 1300,-
In De Scheen ( 1750-1950) pag. 49 / Bander zie L. Lutomirsky / en pag. 732
prachtig werk fijne lichte tinten, in perfecte staat, het kan zo aan de muur.
verzenden: AANTEKENEN
Heure de début | 2-10-2016 à 13:55 |
Heure de fin | 9-10-2016 à 13:55 |