Jan Spijkers - Acrylique sur toile, Fenêtre avec matou - Encadrée
Ronald Boonacker - Bonaire, ENCADRÉ
Ronald Boonacker - Curaçao, ENCADRÉ
Type d'œuvre d'art | Photographies |
Période | 1945 à 1999 |
Prachtige ingelijste foto van Lilith (Henriëtte van Gasteren).
De foto heeft een beeldformaat van 21,5 x 30,5 cm, lijstmaat 57 x 52 cm.
Het betreft hier een eenmalige proefdruk die nooit commercieel uitgebracht is (H/C).
De foto is aan de achterzijde gesigneerd en aan de voorzijde gesigneerd
en getiteld op het passe-partout.
Professioneel ingelijst.
Uniek exemplaar van deze topfotografe.
Wordt goed verpakt verzonden in noppenfolie tussen boardplaten.
Heure de début | 6-4-2016 à 0:04 |
Heure de fin | 11-4-2016 à 0:09 |