Helmut Newton - "Amour de bureau, Paris" 1976
Cornelis Vreedenburgh - Bateau amarré
Jan J. van der Stap - Paysage d'été avec moulin
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 1976 |
Technique | Gravure à l'eau-forte |
Support | Papier fait à la main |
Style | Moderne |
Sujet | Nature morte |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 38 x 45 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 11 |
Zeer herkenbaar werk van de Franse kunstenaar Mario Avati. Mezzotint op geschept papier, met rood potlood gesigneerd, gedateerd (‘76), getiteld en genummerd (10/11). In goede conditie; blad heeft ingelijst gezeten want er is een heel lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend.
Afmetingen: 45cm x 38cm (blad), 34cm x 29cm (beeld)
État | |||
État | Bon | ||
Blad heeft ingelijst gezeten want er is een heel lichte verkleuring binnen een vorig passe-partout. Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend. | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 15-10-2018 à 19:00 |
Heure de fin | 29-10-2018 à 19:24 |