Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Steendruk(Ingekleurd van )Marius Johannes Richters geboren 20 Maart 1878,
te Rotterdam,overleden 8 Juni 1955 te Hillegersberg
Voorstelling:Panorama van Rotterdam in April 1940 die Richters maakte
vanaf de toren van het stadhuis (3 weken voor het bombardement)
Deze steendruk is gedetailleerd en mooi uitgewerkt,
de prent is in goede staat, helaas is het glas in de rechter bovenhoek gebroken en hier is wat minimale waterschade. Voorzien van originele houtenlijst. Deze prenten werden aan de ambtenaren op stadhuis geschonken als kerstbonus in december 1940. Op de achterzijde is met pen de naam geschreven aan degene aan wie deze prent geschonken is, toevallig woonde dit persoon in Amsterdam..
Hoogte 45 x Breedte 1.25 cm
Rechtsonder gesigneerd en gedateerd.
Gedocumenteerd Panorama van Rotterdam April 1940
Heure de début | 22-7-2013 à 20:37 |
Heure de fin | 5-8-2013 à 20:37 |