Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
In heldere kleuren, vlot op papier in acryl verf. Zonder titel, gesigneerd linksonder.
Het werk is ingelijst en meet inclusief de lijst; 51 x 51 cm.
Verzending in Nederland; 10 euro.
Heure de début | 14-3-2014 à 21:28 |
Heure de fin | 21-3-2014 à 21:38 |