Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Kunstenaar : Martien Beenen (1933-)
Titel : " Charlie "Bird" Parker "
Datering : 1982
Medium / Techniek : aquarel op papier
Maten : 70 x 50 cm.
Gesigneerd : rechtsmidden
Conditie : goed
Dit mooie aquarel is afkomstig uit de kunstverzameling van de Amerikaans / Nederlandse kunstenaar Sam Middleton (1928-2015). Wij zullen de komende tijd een groot deel van deze exclusieve collectie aanbieden.
Heure de début | 2-3-2016 à 22:22 |
Heure de fin | 16-3-2016 à 22:22 |