Michel Rabanelly - "AFRIK HACHE" 2005 - tableau - UNIKAT - signé à la main
Robert Crumb - "La famille qui couche ensemble reste unie" 1969
Dirkje Kuik - PORTRAIT DE FEMME VENISE
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Grote en ingelijste zeefdruk van Mattie Schilders, getiteld ochtendwandeling. Het werk is ook met potlood gedateerd (2000) en genummerd (160 / 200). De houten lijst is 88 x 113 cm, de afbeelding 60 x 82 cm. Het geheel is in uitstekende staat. De eerste foto geeft een correct beeld van de heldere kleuren.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper worden verzonden via een koerier.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Breda, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Breda, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-12-2017 à 16:11 |
Heure de fin | 16-12-2017 à 16:11 |