Faience de Nevers - Assiette XVIIIème - Epoque Révolution Française - 1791 -
David Leviathan - Homme dans une pose expressive - lithographie A.P. avec dédicace personnelle
Richard Anuszkiewicz - Suite d'hiver (bleu clair avec argent)
Jean Paul Vroom - Fille au diabolo - gravure
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Fraaie handgesigneerde en genummerde blinddruk in het verlengde van zijn beeldhouwwerken door de Spaanse beeldend kunstenaar Miguel Berrocal. Genummerd: 74/100Y. Uitgave: Musée Olympique Lausanne. Formaat: 10.5 x 7.5 cm. Het werk verkeert in perfecte staat. Verzendkosten koper: Nederland 10 euro, E.U. 16 euro, rest van de wereld 26 euro.