Astrid Veldhuyzen-Koppen - Garçon sur un cheval de bataille
Jan Hoedemakers - Nature morte avec
Wakako Yamamoto - L'éveil à soi
Jan Hofland - Golf, tennis, hockey sur glace
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtige reliefdruk van de Spaanse kunstenaar Berrocal.
Met potlood handgesigneerd en handgenummerd, betreft # 42/100 C uit beperkte oplage van 100.
Formaat totaal 23,5 /14 / 0,5 cm, reliefblad 10,5 / 7,5 cm.
In nieuwstaat!
Verzendkosten NL 10,00 euro
Heure de début | 21-5-2014 à 19:48 |
Heure de fin | 4-6-2014 à 19:48 |