Marianne Haselhoff - Ohne Titel
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige reliefdruk van de Spaanse kunstenaar Berrocal.
Met potlood handgesigneerd en handgenummerd, betreft # 42/100 C uit beperkte oplage van 100.
Formaat totaal 23,5 /14 / 0,5 cm, reliefblad 10,5 / 7,5 cm.
In nieuwstaat!
Verzendkosten NL 10,00 euro
Startzeit | 21-5-2014 um 19:48 |
Endzeit | 4-6-2014 um 19:48 |