Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtige reliefdruk van de Spaanse kunstenaar Berrocal.
Met potlood handgesigneerd en handgenummerd, betreft # 43/100 C uit beperkte oplage van 100.
Formaat totaal 23,5 /14 / 0,5 cm, reliefblad 10,5 / 7,5 cm.
In nieuwstaat!
Verzendkosten NL 10,00 euro. Belgie 15,00 euro.
Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.
Heure de début | 8-6-2014 à 19:20 |
Heure de fin | 22-6-2014 à 19:20 |