Jos But - sonniges Zeeland in den 1930er Jahren – Ölgemälde
Ruloff S.A. Manuputty - Siebdruck
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Prachtige reliefdruk van de Spaanse kunstenaar Berrocal.
Met potlood handgesigneerd en handgenummerd, betreft # 43/100 C uit beperkte oplage van 100.
Formaat totaal 23,5 /14 / 0,5 cm, reliefblad 10,5 / 7,5 cm.
In nieuwstaat!
Verzendkosten NL 10,00 euro. Belgie 15,00 euro.
Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.
Startzeit | 8-6-2014 um 19:20 |
Endzeit | 22-6-2014 um 19:20 |