Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Prachtige litho met een hoog Jugendstil gehalte van een vooralsnog onbekende meester, waarschijnlijk Duits of Oostenrijks. Litho op papier, met potlood gesigneerd (door mij niet te herleiden), gedateerd (’94), genummerd (76/180) en getiteld (“Der Sterne nahe”… laatste woord niet ontcijferbaar). In houten, zwartgelakte lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 119cm x 99cm (incl. lijst), 94cm x 68cm (binnen passe-partout)
Werk moet bij aankoop worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O). De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.
ZZIM
Le lot se trouve à | Diemen, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-4-2018 à 14:00 |
Heure de fin | 16-4-2018 à 19:00 |