Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Prachtig Hortensia stilleven van Jos Schreurs,
olieverf op doek,1995,
afmetingen: 78cmX68cm/ 61cmX50cm,
het werk is in perfecte staat,
prachtig geschilderd met dolphyn techniek,
zeer gedetailleerd,prachtig kleurenspel,en zeer realistische weergave,
mooi ingelijst in een bronskleurige massieve kader,
de foto's maken deel uit van de kavelbeschrijving,
word aangetekend en verzekerd verzonden.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Borgerhout, Belgique |
Le lot se trouve à | Borgerhout, Belgique |
Heure de début | 13-1-2018 à 0:37 |
Heure de fin | 17-1-2018 à 20:42 |