Karel De Bauw - Landschaft mit Ackerpferden
Hans van Eerd - Mischtechnik, Ohne Titel
Jan Cremer - Tulpenfeld Triptychon von 1976
Eva Jorritsma-Thone - Gebackenes Kind
Prachtig Hortensia stilleven van Jos Schreurs,
olieverf op doek,1995,
afmetingen: 78cmX68cm/ 61cmX50cm,
het werk is in perfecte staat,
prachtig geschilderd met dolphyn techniek,
zeer gedetailleerd,prachtig kleurenspel,en zeer realistische weergave,
mooi ingelijst in een bronskleurige massieve kader,
de foto's maken deel uit van de kavelbeschrijving,
word aangetekend en verzekerd verzonden.
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Borgerhout, Belgien |
Ort des Objekts | Borgerhout, Belgien |
Startzeit | 13-1-2018 um 0:37 |
Endzeit | 17-1-2018 um 20:42 |