Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Kunstenaar: Onbekende Kunstenaar
Titel: Onbekend
Jaar: Onbekend
Techniek: Sculptuur van onbekende steensoort.
Afmeting (Sokkel): 9 x 35 x 30 cm
Afmeting (Beeld): 90 x 33 x 28 cm
Afmeting (Totaal incl. sokkel): 90 x 35 x 30 cm
Signatuur: Op de sokkel.
Staat: Goede staat
Opmerkingen:
Werk van een onbekende kunstenaar, gesigneerd met 'BERNHARD 70' op de sokkel. Hoewel de signatuur duidelijk leesbaar is, is het onzeker of het om de titel, de voor- of achternaam van de kunstenaar gaat, zodoende is het moeilijk te achterhalen van wie het werk afkomstig is.
Het is opvallend dat er wat lijmresten en een foamstrip bij het ei aanwezig zijn, dit is mogelijk van een poging tot het vastzetten van het ei. Verder is het werk in goede staat.
Gezien het formaat en gewicht van dit kavel dient het te worden opgehaald in ons magazijn; Markt 29 te Eersel.
ZZBEE
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eersel, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Eersel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-2-2018 à 15:37 |
Heure de fin | 19-2-2018 à 20:42 |