Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting – handsigniert + Zertifikat
Jiri Anderle - „KAMASUTRA II" 1973 - Auflage 70 - handsigniert-nummeriert
Ben Deiman - Foto, Serendipity IV – gerahmt
Art des Kunstwerks | Bild / Objekt |
Zeitraum | 1945 bis 1999 |
Kunstenaar: Onbekende Kunstenaar
Titel: Onbekend
Jaar: Onbekend
Techniek: Sculptuur van onbekende steensoort.
Afmeting (Sokkel): 9 x 35 x 30 cm
Afmeting (Beeld): 90 x 33 x 28 cm
Afmeting (Totaal incl. sokkel): 90 x 35 x 30 cm
Signatuur: Op de sokkel.
Staat: Goede staat
Opmerkingen:
Werk van een onbekende kunstenaar, gesigneerd met 'BERNHARD 70' op de sokkel. Hoewel de signatuur duidelijk leesbaar is, is het onzeker of het om de titel, de voor- of achternaam van de kunstenaar gaat, zodoende is het moeilijk te achterhalen van wie het werk afkomstig is.
Het is opvallend dat er wat lijmresten en een foamstrip bij het ei aanwezig zijn, dit is mogelijk van een poging tot het vastzetten van het ei. Verder is het werk in goede staat.
Gezien het formaat en gewicht van dit kavel dient het te worden opgehaald in ons magazijn; Markt 29 te Eersel.
ZZBEE
Sendung | |
Abholen | Die Arbeit kann vor Ort abgeholt werden. Als Käufer müssen Sie Ihr eigenes Verpackungsmaterial mitbringen. Der Standort ist: Eersel, Niederlande |
Senden | Aufgrund seiner Größe oder Zerbrechlichkeit ist es nicht möglich, diesen Artikel per Post zu versenden |
Garantie | |
Garantie | Bei der Einstellung des Loses erkläre ich, dass ich den bei Kunstveiling geltenden Garantiebedingungen hinsichtlich einer korrekten Beschreibung des angebotenen Loses, zustimme |
Der Verkäufer übernimmt die volle Verantwortung für diesen Artikel. Kunstveiling bietet nur die Plattform für diese Transaktion an, die direkt mit dem Verkäufer abgerechnet werden muss. Mehr Information.
Abholen | Ja, das ist möglich |
Ort des Objekts | Eersel, Niederlande |
Startzeit | 12-2-2018 um 15:37 |
Endzeit | 19-2-2018 um 20:42 |