Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
De ets is handgesigneerd en –gedateerd en rechtsonder staat geschreven ‘Firenze’ (= ‘Florence’ in Italië). Helaas hebben wij geen informatie over de kunstenaar.
-Afmetingen: Passe-partout, 40 x 30 cm. Blad, 33 x 25 cm. Beeld, 25 x 18 cm.
-De ets is niet ingelijst. Wel met een passe-partout.
-Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
-Conditie: In goede staat.
Zie ook de foto’s.
Code: ZZETS
Titel: “Vrouwenportret”.
Kunstenaar: Onbekend.
Techniek: Ets.
Jaartal: 1964.
Afmetingen: Passe-partout, 40 x 30 cm. Blad, 33 x 25 cm. Beeld, 25 x 18 cm.
Ingelijst: Nee.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.
Conditie: In goede staat.
Zie ook de foto’s.
-De ets kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-De ets kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro, aangetekende verzending via Postnl.
Naar België en andere landen in Europa: 15,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Code: ZZETS
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 20-9-2017 à 19:32 |
Heure de fin | 25-9-2017 à 20:42 |