Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Pierre Collin - Deux gravures ''
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Mooi geschilderd landschap door Omar Basalmah. Olieverf op doek, op nieuw spieraam gespannen, gesigneerd en gedateerd (1975 of 79?). Bijzonder formaat, in zeer goede staat.
Afmetingen: 79cm x 39cm (doek)
Tjadas Pangeran (Cadas Pangeran, Prins Rots) ligt ten noordoosten van Bandung op Java in Indonesië.
Werk moet bij aankoop worden opgehaald in Diemen vanwege formaat en kwetsbaarheid. Brengen rondom Amsterdam voor benzine vergoeding is eventueel mogelijk.
Omar Basalmah (1912-1985) werd geboren te Bandung. Hij werd beïnvloed door onder meer de schilder Ernest Dezentjé en werkte samen met Adrianus Wilhelmus (Arie) Smit.
Basalmah is een van de schilders die gerekend kan worden tot de Indische school. Deze Indonesische kunststroming ontstond gedurende de periode van de Nederlandse bezetting en werd door schilders als Basalmah gecontinueerd na de Onafhankelijkheid.
Heure de début | 1-3-2015 à 12:29 |
Heure de fin | 14-3-2015 à 12:29 |