Jean Maurice Petizon - Vase en étain
Arend Hendriks - Arend Hendriks, Église Saint-Laurent illuminée de Rotterdam, eau-forte-aquatinte.
Albert Mulder - Asters en pot de fleurs
Type d'œuvre d'art | Estampes et éditions |
Année | 1960 |
Technique | Varia |
Dimensions | 58.5 x 68 cm (h x l) |
Signé | Signature imprimée |
Pochoir van Pablo Picasso. Titel: le danseuse sur la table(Torros serie). Jaar: 1960. Nummer: 202/500. Afmetingen incl. lijst: H58.5 x b68cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b50.5cm. Het werk is links bovenaan in de druk gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Zie ook: http://pochoirworld.com/300-pochoirs-of-picasso/1960-toros/
Het werk kan worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen is zeer ruim bij vooruitbetaling. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verzonden met Postnl voor 25,50 euro binnen Nederland en 35,50 euro voor België.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
État | |||
État | Bon | ||
In goede staat | |||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | > 10KG ou plus grand que 1.00 x 0.50 mètre