Mohammed Quraish - Sérigraphie, 123456789 - Encadrée
Ronald Medema - Les mangeurs d'argent
Jan Sirks - "Rotterdam 1918" - Remorqueurs à quai 180-JS
Ronald Boonacker - Route du Soleil VII, Édition limitée, Acrylique *(livraison gratuite) CERTIFICAT
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1900 à 1944 |
Een schitterend en groot landschapsschilderij van de Rotterdamse kunstenaar Peter Motz (1934-2003). Prachtig gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 97 cm. x 67 cm. Doekmaat: 80 cm. x 50 cm. Conditie: heel goed. Het schilderij wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk.
Info:
Peter Motz is een Rotterdamse schilder die in 1934 werd geboren in die stad. Op jonge leeftijd was hij gefascineerd door de kleur composities en de magie van de natuur. Door de jaren heen ontwikkelde hij zijn eigen unieke stijl en techniek als een autodidact kunstenaar.
Sinds 1962 is hij zich serieus betrokken gaan voelen bij het schilderen en gaf zijn eigenlijke beroep op om uitsluitend zijn creatieve talenten maximaal na te streven. Elk landschap, bloemen of tuinscène van Peter Motz getuigt van zijn liefde voor schoonheid met een natuurlijke behoefte om alles zo realistisch mogelijk weer te geven.
Zijn werk is van een uitzonderlijke klasse. Een soort van mix van Haagse en de Larense School maar dan met een geheel eigen invulling.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Tweede exloermond, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 4-3-2017 à 1:18 |
Heure de fin | 14-3-2017 à 1:18 |