Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Een prachtig abstract schilderij van de kunstenaar Piet Wiegman (II) (1930-2008). Met gratis lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 83 cm. x 63 cm. Boardmaat: 71,5 cm. x 51,5 cm. Conditie board: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk.
Piet Wiegman:
Schilder, Graficus, Tekenaar.
Geboren als Petrus Wiegman te Heemstede in 1930, overleden te Heemstede in 2008
Piet Wiegman is voornamelijk autodidact, hij heeft wel les gehad van P.C. Kloes.
Het werk van Piet Wiegman is expressionistisch en zijn onderwerpen zijn voornamelijk landschappen en portretten.
Wiegman was lid van "Kunst zij ons doel" te Haarlem.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Tweede exloermond, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 22-5-2017 à 11:50 |
Heure de fin | 30-5-2017 à 11:50 |