Corneille - Sérigraphie encadrée avec montre Swatch : Vive la paix - 1995
Janus Nuiten - Huile sur toile, Sans titre - Encadrée
Anton Pieck - Eau-forte : Porte à Hildesheim - 1930
Nicolaas Wijnberg - Lithographie : Eloge du dessin en extérieur - 1979
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Mooi werk van Piet Wiegman.
Groot formaat en handgesigneerd.
Het krachtige werk is gemaakt op rijstpapier en moet nog ingelijst worden in een passepartout.
Afmeting: 44,5 x 52,5 cm
Gesigneerd in en onder de linosnede: P.Wiegman
Ingelijst: Nee
Oplage: onbekend
Jaar: onbekend
Piet Wiegman kreeg zijn eerste aanwijzingen van zijn vader Jan Wiegman. Zijn vader adviseerde hem schilder te worden. Hij ging in de leer bij Piet Kloes te Bennebroek. Met zijn oom Matthieu Wiegman reisde hij naar Mallorca. Daar tekende hij met name caféscènes die hij kon verkopen om aan de kost te komen. In die tijd vervaardigde hij zeer sterk compositorische werk, niet alleen in olieverf maar ook in lino.
Bij Piet thuis was het een komen en gaan van locale Haarlemse schilders en schrijvers.
Het werk is in uitstekende staat.
Ophalen of verzenden
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Heemstede, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Heemstede, Les Pays-Bas |
Heure de début | 17-10-2017 à 22:33 |
Heure de fin | 27-10-2017 à 22:33 |