Koen Vanmechelen - Le combattant
Gerard Prent - Huile sur toile (peinte pâteuse) de la série 'jardin'
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Ets op zink door Pieter Dupont
Voorstelling getiteld 'Booten in de sneeuw', ontstaan in de winter van 1893-'94 in Amsterdam.
Een drietal booten aan de kade gemeerd, half onder sneeuw en ijs bedolven.
Losbladig, beeldmaat 20,3x24 cm, bladmaat 27,5x35
In de plaat l.o. gestempeld 'Atelier P.Dupont', genummerd in potlood l.o. 'N0 11'
Literatuur: Van Wisselingh 334, oplage 50 exemplaren. Onder toezicht van Willem Witsen gedrukt.
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Le lot se trouve à | Oegstgeest, Les Pays-Bas |
Heure de début | 31-8-2017 à 17:12 |
Heure de fin | 13-9-2017 à 21:12 |