Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - signé à la main + certificat
Herman Brood - Location future
Jiri Anderle - "Figure avec fond sombre II" 1985 - édition 40 - signé à la main
Ben Deiman - Photo, Serendipity IV - Encadrée
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1900 à 1944 |
Signé | Signé à la main |
Deze ets op koper uit het jaar 1900 is tijdens het verblijf van Dupont in Nogent-sur-Marne gemaakt.. Beschreven en afgebeeld in Dupont 1947 nr.78. Afmetingen beeld : 12.7 x 21.4 cm. Blad 19 x 28 cm.,lijst ca.28 x 35 cm.
Verschenen als bijlage bij de Gazette des Beaux Arts in 1903.
Afkomstig uit de collectie van de gerenommeerde Kunsthandel Borzo. Op de achterzijde van dit werk is een uitvoerige beschrijving opgenomen.
Onberispelijke staat en fraai ingelijst (reflecties).
De prent kan verzonden worden. Kosten 10 euro.
Heure de début | 30-7-2016 à 14:12 |
Heure de fin | 13-8-2016 à 14:12 |