Imanol Marrodán - Rouge lent f15
Germ de Jong - 3 catalogues, de 1986, 1989 et 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50 000 points lumineux
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Année | 2002 |
Technique | Offset |
Encadré | Non encadré |
Dimensions | 50 x 70 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Tirage | 50/50 |
Offset-Litho uit 2002 naar een schilderij uit 1989.
Het werk is zowel in de druk als met potlood gesigneerd.
Oplage 50/50 .
Het werk is niet gelijst en ook nooit gelijst geweest.
Afmeting blad 50 x 70 cm, Afbeelding 33 x 44,5 cm.
Rob Houdijk (1950) studeerde aan de Rijksacademie van Beeldende Kunsten te Amsterdam in de vrije schilderkunst. De boetseertechniek werd na zijn academietijd weer opgepakt. Bronzen, zowel in groot formaat als klein plastiek, vormen een integraal onderdeel van zijn werk, waarin vooral mensen in hun omgeving en mens en dier in hun interactie centraal staan. Rob Houdijk werkt in de traditionele technieken (houtskool, pen en inkt, olieverf, pastel, aquarel, klei en was). Ofschoon de figuratie altijd uitgangspunt blijft, is overal een neiging tot licht abstraheren waarneembaar.
État | |||
État | Très bon | ||
Expédition | |||
Envoi | Colis postal | ||
Prix | Jusqu'à 5 kg.
Le lot se trouve à | Alkmaar, Les Pays-Bas |
Heure de début | 9-5-2020 à 22:35 |
Heure de fin | 12-7-2020 à 16:46 |