Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) -
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, sérigraphie (soigneusement encadrée)
Corneille - Femme heureuse, sérigraphie (magnifiquement encadrée, grand)
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Houtgravure in prachtige pastel-kleuren uit de cyclus Le Tricorne, - titel: Le doute et la realite, afgedrukt op met de hand vervaardigd creme-kleurig Japan Hosho papier (zeldzaam) r.o. in relief gesigneerd - l.o. met potlood genummerd (zie foto's)
Uitgever Doubleday -NY-USA-1979 - ref: Lopsinger cat. 1026 -Field 59-1
Afm: 42x30 cm - goede conditie -niet ingelijst.
Zorgvuldige verpakking en aangetekende verzending via PostNL - bij meerdere gelijktijdige aankopen 1x verzendkosten