Pierre Alechinsky - Rossaert (2003) – CoBrA
Corneille - Les yeux d'enfance et le grand soleil, Siebdruck (sauber gerahmt)
Corneille - Femme heureuse, Siebdruck (wunderschön gerahmt, groß)
Art des Kunstwerks | Grafik (Hand signiert) |
Signiert | Hand signiert |
Houtgravure in prachtige pastel-kleuren uit de cyclus Le Tricorne, - titel: Le doute et la realite, afgedrukt op met de hand vervaardigd creme-kleurig Japan Hosho papier (zeldzaam) r.o. in relief gesigneerd - l.o. met potlood genummerd (zie foto's)
Uitgever Doubleday -NY-USA-1979 - ref: Lopsinger cat. 1026 -Field 59-1
Afm: 42x30 cm - goede conditie -niet ingelijst.
Zorgvuldige verpakking en aangetekende verzending via PostNL - bij meerdere gelijktijdige aankopen 1x verzendkosten