Han van Meegeren - Le culte de Jésus, dessin au fusain
Poen de Wijs - les organismes de bienfaisance
Charles Eyck - technique mixte sur papier -1956
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Kunstenaar: Theo Hoogewerf Boomzinger ( Ursem 1944-)
Titel/Voorstelling : " Marije's kudde "
Datering : 1980
Medium / Techniek : Gouache en krijt op papier
Maten : 40 x 25 cm (bladmaat) en 50 x 35 cm (ingelijst)
Gesigneerd : achterzijde
Conditie : goed
Biografie
(1944, Ursem) Opleidingen: 1965-1971 Koninklijke Academie van Beeldende Kunsten, Den Haag 1969-1973 Nutsacademie, Rotterdam Twee dimensionaal: technieken: grafiek, schilderen, tekenen, fotografie en combinaties; Drie dimensionaal: vorm-improvisaties met gevonden, natuurlijke materialen in het landschap; Andere media: stem, klank, verhaal, poëzie, audiovisual, performance, shaman ceremony; Benadering: meest conceptueel, intuïtief. Plaats, sfeer, tijd, licht, zijn gemoed roepen vorm kleur klank op. Concept, thema's: pelgrimagie doorheen innerlijk en uiterlijk landschap en de dialoog, resonance van die twee; Expo: in binnen- en buitenland; Opdrachten: overheid, bedrijfsleven, particulieren, t.w. ets in oplaag, serietekeningen, illustratie, performance, verhaal, ceremonie, e.a.; Stock: in artotheken in Nederland en in een aantal galeries, kunsthandel, kunstverhuur e.a.;
Le lot se trouve à | Amsterdam, Les Pays-Bas |
Heure de début | 3-2-2017 à 15:14 |
Heure de fin | 17-2-2017 à 21:29 |