Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Année | 2000 |
Technique | Collage |
Style | Abstrait |
Sujet | Abstrait |
Dimensions | 43 x 30 cm (h x l) |
incl. cadre | 63 x 47 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Origineel werk van de boeddhistische kunstenaar Theo Niermeijer. Werk van Niemeijer is de basis van vele grote verzamelaars in Nederland en België. In zijn oeuvre speelt hij met ijzer zowel als object en als in zijn roestdrukken. Spelen en de vergankelijkheid van het leven vormen zijn grote thema's. Hij maakte dit werk in zijn atelier op Zeeburg. Het werk heeft een lijst met zuurvrij passe partout. U kunt het werk direct ophangen.
État | |
État | Très bon |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Gorinchem, Les Pays-Bas |
Heure de début | 11-2-2024 à 13:19 |
Heure de fin | 26-2-2024 à 20:00 |
Le lot se trouve à | Gorinchem, Les Pays-Bas |