Anton Brouwer - Vue du port avec des bateaux de pêche
Kosta Boda - Bol à fruits design, Gunnel Sahlin Suède, marqué
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
De laatste werken in mijn collectie geef ik graag een goede bestemming nu voor deze GEEN VERZENDKOSTEN BINNEN NL!!!
Zeer aantrekkelijk geprijsde Theo van der Horst in de hem zo kenmerkende sobere stijl.
Geheel is met een sober passe partout en passende natuurhouten (bruingebeitste) lijst afgewerkt.
Betreft handgesigneerd werk.
De rondom Arnhem werkende schilder (1921-2003) geniet een landelijke bekendheid.
Hij stond bekend voor zijn mensen, dieren, en landschappen vaak in een expressionistische stijl vormgegeven (sobere) stijl.
Het werk is zoals aangegeven compleet afgewerkt en gesigneerd (moeilijk leesbaar in de geauquareleerde achtergrond, maar goed herkenbaar).
Zie foto's voor heldere documentatie.