Herman Brood - 3 livres ; Signé une fois avec une large dédicace de Bart Chabot
Roger Raveel - Travail abstrait
Herman Brood - Lithographie offset, signée dans le tirage
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Een schitterend kunstwerk van de kunstenaar Theo van der Horst (1921-2003). Eenvoudig gelijst. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1998. Afmetingen met lijst: 82 cm. x 72 cm. Doekmaat: 80 cm. x 70 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en aangetekend (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is mogelijk.
Theo VAN DER HORST
Schilder, beeldhouwer, graficus, glasschilder
Geboren in 1921 te Arnhem, overleden in 2003 aldaar.
Opleiding: Van 1936 tot 1940 volgde Van der Horst een opleiding aan de Arnhemse academie "Kunstoefening".
Theo van der Horst woonde en werkte in Arnhem.
Van der Horst maakte in expressionistische stijl olieverfschilderijen mensen, dieren en landschappen. Soms had zijn werk christelijke thema's. Hij maakte ook etsen, tekeningen, gouaches, beelden en brandgeschilderd glas.
Exposities en prijzen:
In de jaren 1950 tot 1970 heeft Van der Horst meerdere exposities gehad, onder andere in Gemeentemuseum Arnhem, Stedelijk Museum Schiedam en in het Dordrechts Museum. In 1954 won hij een prijs van de Provincie Zeeland voor watersnoodschilderingen, in 1954 won hij de Arnhemse prijs voor de beeldende kunst en in 1962 won hij de Quarles van Uffordprijs. Na de jaren 1970 koos Van der Horst voor een kluizenaarsbestaan.
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Tweede exloermond, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Tweede Exloermond, Les Pays-Bas |
Heure de début | 12-4-2017 à 23:13 |
Heure de fin | 26-4-2017 à 23:13 |