Wessel Couzijn - Statue en bronze patiné : cavalier à cheval
Nathanael Neujean - Statue en bronze patiné : cavalier à cheval
Ed van Teeseling - statue et médaille : Bronze - Années 1960
Jaap Hartman - Statue grandeur nature représentant 'Pomona' avec une pomme - environ 150 kg
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Techniek;originele ets.
Papiermaat 50 x 65 cm
Maat etsplaats (afdruk) 40 x 48 cm
Gesigneerd met potlood en met jaar 1982
Dit is een E.A druk 'epreuve d' ártiste" proefdruk en zeldzaam !
Krachtige druk
Eigendom zoon van de kunstenaar
Er zijn slechts enkele afdrukken bekend
Etsplaat is VERNIETIGD
Perfecte conditie !
Direkt uit de nalatenschap van de kunstenaar
Met certificaat van de oudste zoon van de kunstenaar
Verzendkosten 9 euro in zeer degelijke verpakking
Galerieprijs ongeveer 150 - 200 euro
Nu ingezet op 1 euro
Heure de début | 28-3-2013 à 11:54 |
Heure de fin | 11-4-2013 à 12:54 |