Carla Raadsveld - Sérigraphie : Danse africaine, signée à la main
Maria Stakenburg-Karthaus - thé pour Napoléon
Helmuth van Galen - Composition III
Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Type d'œuvre d'art | Sculptures / Objets |
Période | 1945 à 1999 |
Op de paaseilanden staan krachtige beelden als nationaal cultuurbezit en zijn natuurlijk niet te koop.
In het kroller muller staat een beeld van een ruiter op een paard van Marini, ook dat is bezit van ons allen.
Dit beeld is wel te koop voor 1 liefhebber want uniek
Toen Theo van der horst de quarles van ufford prijs kreeg werd zijn werk geslecteerd in het kroller muller
en kreeg hij deze belangrijke prijs in 1962.
Dit krachtige beeld meet ongeveer 105 cm hoog en weegt ruim 20 kilo
Gebeeldhouwd perenhout met beschildering
Periode ongeveer 1970
Voorzien van een blokje aan onderzijde
Geen verzending
Eventueel kijken alvorens te bieden kan op afspraak
Werk in vele openbare collecties
oa mmk arnhem (aankoop pierre jansen)
Grote kerk arnhem drieluik in de zijvleugel - permanent
zie ook WIKIPEDIA voor meer informatie
Beeld staat nog in de woonkamer van de in 2003 overleden kunstenaar Theo van der Horst.
Laag ingezet !
Verkoop door de oudste zoon van de kunstenaar met CERTIFICAAT en garantie
Heure de début | 18-11-2013 à 11:49 |
Heure de fin | 2-12-2013 à 11:49 |