Frans de Kok - Mon journal (XXL)
Pavel Pepperstein - "ILS JOUENT" signé 1966
Gaston Haustraete - Femme qui marche dans le parc
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Année | 1977 |
Technique | Peinture à l'huile |
Support | Toile |
Dimensions | 66 x 80 cm (h x l) |
incl. cadre | 72 x 87 cm (h x l) |
Signé | Signé à la main |
Soort
Lijst: Houten lijst zonder glasplaat
Herkomst: BKR Rotterdam (Het kunstwerk is afgevoerd uit de
rijkscollectie in 2018)
Opmerkingen: Lijst heeft lichte gebruikssporen en mogelijk
handmatige nummering op buitenzijde. Zie foto's voor eventuele relevante
details, zie conditie voor specificaties van eventuele schade.
Nederland:
€22,50
Belgie: €36,50
Rest EU: €44,50
(VK363456)
État | |
État | Endommagé |
Het werk is stoffig en heeft een aantal duidelijk zichtbare krassen, waarvan een viertal door het doek zijn gescheurd. | |
Retrait sur place | L'œuvre peut être récupérée sur place. En tant qu'acheteur, vous devez apporter vos propres matériaux d'emballage. L'emplacement est : Eersel, Les Pays-Bas |
Le lot se trouve à | Eersel, Les Pays-Bas |
Heure de début | 28-11-2018 à 16:48 |
Heure de fin | 9-12-2018 à 21:39 |