Karel De Bauw - Paysage avec chevaux de charrue
Hans van Eerd - Technique mixte, Sans titre
Eva Jorritsma-Thone - Enfant au four
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Originele lithografie in zwart-wit van Victor Vasarely.
Afmetingen ca. 29,5/15,5 cm.
Uit ongesigneerde reeks.
Nooit ingelijst geweest, in zeer goede staat!
Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.
Heure de début | 15-8-2014 à 14:38 |
Heure de fin | 29-8-2014 à 14:38 |