Jos But - Zélande ensoleillée dans les années 1930 - peinture à l'huile
Ruloff S.A. Manuputty - Impression d'écran
Grietje Nagel-Medema - Elim, Schiermonnikoog,
Type d'œuvre d'art | Peintures |
Période | 1945 à 1999 |
Betreft een origineel werk van de Vries uitgevoerd in olieverf op papier. Het werk verkeert in topconditie, is altijd vlak bewaard en kan zondermeer direct naar eigen smaak worden ingelijst. Het werk is rechtsonder gesigneerd. WV 2008.
Maat en beeld: 57x65cm met marge naar de rand van het originele blad.
Le lot se trouve à | UTRECHT, Les Pays-Bas |
Heure de début | 7-1-2018 à 14:14 |
Heure de fin | 14-1-2018 à 13:14 |