Jef van Tuerenhout - Femme nue
Hugo Claus - Composition des cobras
Type d'œuvre d'art | Dessins / Aquarelles |
Période | 1945 à 1999 |
Kunstenaar: Willem Snitker
Titel: centre ville
Techniek: originele tekening in zwarte inkt (encre de chine) op papier met een gedicht van Bert Schierbeek (door de dichter met de hand gesigneerd)
Gesigneerd: de tekening is gedateerd (’93), getiteld en met monogram (W.S.) gesigneerd door de kunstenaar.
Afmetingen blad: 32 cm x 48 cm
Afmetingen tekening: 16 cm x 22 cm
Conditie: goed met sporen van gebruik
Levering in een Kiala punt (UPS acces point) naar uw keuze
Nederland: 7,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.nl )
België en Luxemburg:4,50 euro (zoek uw punt op www.kiala.be )
Verzending aangetekend met track en trace
Nederland, Frankrijk, Luxemburg en Duitsland: 16,40 euro
België: 8 euro
Gratis afhalen na afspraak in Belgisch Limburg (regio Sint-Truiden Hasselt)
Heure de début | 29-7-2016 à 9:31 |
Heure de fin | 7-8-2016 à 9:31 |