Saskia Kuulkers - tableau coloré et joyeux
Robert Crumb - "La famille qui couche ensemble reste unie" 1969
Hans Vredegoor - Gravure en couleurs signée - 7/35 - 1988 - "Splitting Image II"
Rainer Fetting - "Le Baiser" édition à 100 exemplaires numérotés
Type d'œuvre d'art | Estampes (Signé à la main) |
Période | 1945 à 1999 |
Signé | Signé à la main |
Betreft een hoogwaardige litho (Piëzografie) van een gerenomeerd kunstenaar. Formaat 50x60cm.
Het mooie werk van deze inmiddels zeer bekende Kampense kunstenaar spreekt voor zich.
Beeld geeft een unieke kijk van binnen in het schilderij naar buiten waar de kunstenaar bezig is zijn werk te creëeren.
Het werk van Wouter Berns verbeeldt een relativerende weergave van de werkelijkheid. De kijker wordt op subtiele wijze om de tuin geleid en meegenomen naar een soms onvoorstelbare, maar niet onmogelijke wereld. De geschilderde waarheid ligt ergens in het midden.
"Plein Air" betreft een beperkte oplage welke ter gelegenheid van het jubileum van de Galerie (de Pol) waar Wouter Berns exposeerde is vervaardigd. De thans te verkopen drukken betreffen het laatste werk uit de voormalige galerie, thans voor een bodemprijs aangeboden.
Le lot se trouve à | Utrecht, Les Pays-Bas |
Heure de début | 21-5-2017 à 12:19 |
Heure de fin | 25-5-2017 à 12:19 |