Jan Battermann (1909-1999) Titel op achterkant niet leesbaar voor mij
Techniek | Gouache |
Afmetingen | 72 x 94 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 199