De woedende Athena nam wraak door Medusa's prachtige haar in een hoepel kronkelende slangen te veranderen.
Deze tekening is afkomstig van de weduwe Wagenaar en daarna van het Centraal Museum in Utrecht. Willem Wagenaar was de voorloper van het surrealisme in het begin van de XXe eeuw in Utrecht. Getekend op gebruind papier. Gesigneerd met monogram WW en gedateerd 1931 midden onder.
Redelijk
De tekening heeft links en rechts onder een zichtbaar vouw gehad. Unieke tekening!
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,50
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25