5. Cobra

Cobra

Opgericht in 1948 - opgeheven in 1951

CoBrA-kunst

CoBrA

Corneille - Aardewerk ovenschaal. Gesigneerd meegeschilderd kopen? Bied vanaf 80!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Aardewerk ovenschaal. Gesigneerd meegeschilderd
Afmetingen6 x 24 x 18 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Constant - ingelijste litho: abstract- 1953 kopen? Bied vanaf 595!
Constant (1920-2005) Nederlands ingelijste litho: abstract- 1953
TechniekLitho
Afmetingen63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 595
Corneille - Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Les yeux d’enfance et le grand soleil, zeefdruk (netjes ingelijst)
Afmetingen71 x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Reinhoud D'Haese - MASSAGE PARLOR + gesigneerd boek (F. Baal), welke ook nog is voorzien van teken kopen? Bied vanaf 248!
Reinhoud D'Haese (1928-2007) Belgisch MASSAGE PARLOR + gesigneerd boek (F. Baal), welke ook nog is voorzien van teken
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen78 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 248
1 bieding
Corneille - Litho, La Venue de L’oiseau - Ingelijst kopen? Bied vanaf 300!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho, La Venue de L’oiseau - Ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen98 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 300
1 bieding
Corneille - ingelijste litho: - 1994 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: - 1994 (nette lijst!)
TechniekLitho
Afmetingen41.5 x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 250
1 bieding
Corneille - ingelijste litho: 'Eté et as de coeur' - 1969 kopen? Bied vanaf 475!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: 'Eté et as de coeur' - 1969
TechniekLitho
Afmetingen67.5 x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Corneille - ingelijste litho: La grande fleur - 1974 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: La grande fleur - 1974 (nette lijst!)
TechniekLitho
Afmetingen109 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Corneille - ingelijste litho: Le Bel Éte (groot!) = 1994 kopen? Bied vanaf 1195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: Le Bel Éte (groot!) = 1994
TechniekLitho
Afmetingen116 x 152 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.195
Corneille - ingelijste litho - 1963 kopen? Bied vanaf 495!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho - 1963
TechniekLitho
Afmetingen52 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 495
Corneille - litho: lÓiseau, le chat et la tete rose - 1999 kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: lÓiseau, le chat et la tete rose - 1999
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
Pierre Alechinsky - ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's) kopen? Bied vanaf 900!
Pierre Alechinsky (1927) Belgisch ea. FOLIO Hedendaagse Belgische Tekenaars (map met 30 litho's)
TechniekLitho
Afmetingen45.5 x 33 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 900
Theo Wolvecamp - Litho, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 200!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Litho, Zonder titel - Ingelijst
TechniekLitho
Afmetingen92.5 x 68.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 200
Henry Heerup - Geabstraheerde fantasie-figuur kopen? Bied vanaf 30!
Henry Heerup (1907-1993) Deens Geabstraheerde fantasie-figuur
TechniekLitho
Afmetingen37 x 42 cm (h x b)
€ 30
Karel Appel - Gesigneerd boek - Karel Appel Painter met tekst Hugo Claus kopen? Bied vanaf 265!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Gesigneerd boek - Karel Appel Painter met tekst Hugo Claus
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 30 cm (h x b)
€ 265
Corneille - 2 foto's 'Tigre Amoureux' kopen? Bied vanaf 100!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2 foto's 'Tigre Amoureux'
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen10 x 14 cm (h x b)
Huidig bod
€ 100
1 bieding
Corneille - Atelierfoto jaren 50 kopen? Bied vanaf 35!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Atelierfoto jaren 50
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 35
Corneille - 3 x Expositie foto Cobra jaren 50 kopen? Bied vanaf 75!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 3 x Expositie foto Cobra jaren 50
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 75
Eugène Brands - 2 hardcovers: Werk op papier->gesigneerd 2000 & Monografie 1988 kopen? Bied vanaf 100!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands 2 hardcovers: Werk op papier->gesigneerd 2000 & Monografie 1988
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
Huidig bod
€ 100
1 bieding
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 29 cm (h x b)
€ 50
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Cool Hand Luke" (mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 1450!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Ingelijste zeefdruk: "Cool Hand Luke" (mooie lijst!)
Afmetingen120 x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.450
TechniekLitho
Afmetingen60 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Constant - New Babylon - 1963 kopen? Bied vanaf 495!
Constant (1920-2005) Nederlands New Babylon - 1963
TechniekLitho
Afmetingen40 x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Corneille - Onbekend kopen? Bied vanaf 195!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Onbekend
Afmetingen62 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 195
Corneille - Onbekend kopen? Bied vanaf 210!
Afmetingen62 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 210
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 65
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Kleurenzeefdruk--- NOORD HOLLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk--- NOORD HOLLAND Handgesigneerd
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 499!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel
TechniekLitho
Afmetingen75.2 x 55.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 499
Karel Appel - HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 90!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen82 x 64 cm (h x b)
€ 90