5. Cobra

Cobra

Opgericht in 1948 - opgeheven in 1951

CoBrA-kunst

CoBrA

Er worden 278 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Corneille - Nederlands landschap kopen? Bied vanaf 1800!
Corneille - Nederlands landschapTekening / Aquarel
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal1908
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen33 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Le règne du chat bleu kopen? Bied vanaf 275!
Corneille - Le règne du chat bleuGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorjaapmichiel
Jaartal2004
Afmetingen73 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Le Désert fleuri 1963 kopen? Bied vanaf 425!
Corneille - Le Désert fleuri 1963Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorjaapmichiel
Jaartal1963
Afmetingen105 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - 5 Nieuwe blikken / bussen van Corneille kopen? Bied vanaf 50!
Corneille - 5 Nieuwe blikken / bussen van Corneille3D Multiples & Objecten
Geplaatst doortien
TechniekMetaal
Afmetingen34 cm x 10 cm x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 85!
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CATPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorHans1951
TechniekLitho
Afmetingen64 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenlitho IMAGE du PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 59!
Corneille - Kleurenlitho IMAGE du PARADIS uit 1998Affiches
Geplaatst doorHans1951
Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Pierre Alechinsky - Set van 5-Kleurenoffset-litho,s uit de FLYING OBJECT SERIE uit 1978 kopen? Bied vanaf 65!
Pierre Alechinsky - Set van 5-Kleurenoffset-litho,s uit de FLYING OBJECT SERIE uit 1978Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland
Jaartal1978
TechniekOffset
Afmetingen78 cm x 48 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Theo Wolvecamp - 4 Jaargetijden kopen? Bied vanaf 800!
Theo Wolvecamp - 4 JaargetijdenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorwelman49
Jaartal1991
Afmetingen41 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Stephen Gilbert - (CoBrA) “à Francoise” kopen? Bied vanaf 1275!
Stephen Gilbert - (CoBrA) “à Francoise”Schilderij
Geplaatst doorDabra_art
Jaartal1990
Afmetingen29 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Rooskens - Zeefdruk 4 kleuren kopen? Bied vanaf 300!
Anton Rooskens - Zeefdruk 4 kleurenGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorGerardKim
Jaartal1967
Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorKlippoKunst
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Geplaatst doorKlippoKunst
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - grote ets van 1974 kopen? Bied vanaf 325!
Corneille - grote ets van 1974Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorthelau
Jaartal1974
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Simon Vinkenoog - ‘Louter genieten’ - oplage 75 - 1993 - incl. 2 zeefdrukken ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Simon Vinkenoog - ‘Louter genieten’ - oplage 75 - 1993 - incl. 2 zeefdrukken ingelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst dooramlehsrebla
Jaartal1993
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 289!
Corneille - geen titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1960
TechniekLitho
Afmetingen92 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 155!
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1974
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - geen titel kopen? Bied vanaf 225!
Geplaatst doorlowracer
Jaartal1989
Afmetingen81 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 650!
Corneille - Aquagravure: 'L’Oiseau de la Liberté' - Nieuw ingelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal2008
TechniekAquagravure
Afmetingen94 cm x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - litho op geschept papier: 'Soleil' -Nieuw ingelijst (Groot)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 88 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 320!
Corneille - Litho 1974 - Nieuw ingelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1974
Afmetingen73 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho 1973 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 360!
Corneille - Litho 1973 - Nieuw ingelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1973
Afmetingen75 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Litho: 'La femme aux gants verts' - nieuw ingelijst! kopen? Bied vanaf 380!
Corneille - Litho: 'La femme aux gants verts' - nieuw ingelijst!Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorZuiverKunst
Jaartal1978
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - "Femme au chat bleu" - Ingelijst kopen? Bied vanaf 465!
Corneille - "Femme au chat bleu" - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMaison_d_art
Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen104 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - Litho: 'Lady Macbeth' (1973) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 225!
Lucebert - Litho: 'Lady Macbeth' (1973) - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorMaison_d_art
Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen68.5 cm x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 2600!
Lucebert - gemengde techniek op papier, groot formaat, handgesigneerd en ingelijstSchilderij
Geplaatst doormodernart
Jaartal1979
Afmetingen75 cm x 105 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Lucebert - inkttekening uit 1977, handgesigneerd, gedateerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 425!
Lucebert - inkttekening uit 1977, handgesigneerd, gedateerd en ingelijstTekening / Aquarel
Geplaatst doormodernart
Jaartal1977
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen46 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Hommage Mozart IV kopen? Bied vanaf 245!
Corneille - Hommage Mozart IVGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorNiv001
Jaartal1991
Afmetingen61.5 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Karel Appel - Musique Barbare (de complete set) kopen? Bied vanaf 495!
Karel Appel - Musique Barbare (de complete set)Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorcolourfulartlimburg
Jaartal1963
TechniekLitho
Afmetingen26 cm x 31 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Le Marin kopen? Bied vanaf 50!
Corneille - Le MarinPrenten & Uitgaves
Geplaatst doormplein
Jaartal2001
TechniekOffset
Afmetingen37 cm x 29 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - CHRISTINA kopen? Bied vanaf 125!
Shinkichi Tajiri - CHRISTINAFotografie
Geplaatst doorkunstpeer
Jaartal1983
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen24.5 cm x 16.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Corneille - Chamsy kopen? Bied vanaf 120!
Corneille - ChamsyFotografie
Geplaatst doorruud-dj
Jaartal1983
Afmetingen29 cm x 19 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk UNIQUE uit 1997 kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Kleurenzeefdruk UNIQUE uit 1997Prenten & Uitgaves
Geplaatst doorHans1951
Jaartal1997
Afmetingen21 cm x 15 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 110!
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenlitho Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 55!
Corneille - Kleurenlitho Affiche: IMAGE DU PARADIS uit 1998Affiches
Jaartal1998
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Lucebert - Januari kopen? Bied vanaf 300!
Lucebert - JanuariGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorpanoramics
Jaartal1970
TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Gouache Idylle, gouache gesigneerd, 2001 kopen? Bied vanaf 2600!
Corneille - Gouache Idylle, gouache gesigneerd, 2001Tekening / Aquarel
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal2001
TechniekGouache
Afmetingen28 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst