5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Klaas Gubbels - zeefdruk ‘Verlegen schaduwen’ - 1981 kopen? Bied vanaf 95!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands zeefdruk ‘Verlegen schaduwen’ - 1981
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 38 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 95
Roger Raveel - Karretje, muur en een witte aanwezigheid kopen? Bied vanaf 1495!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Karretje, muur en een witte aanwezigheid
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 1.495
Mark Brusse - fraaie zeefdruk - gesigneerd - oplage 200 ex kopen? Bied vanaf 65!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans fraaie zeefdruk - gesigneerd - oplage 200 ex
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 65
Jef Diederen - fraaie linosnede - 1991 - oplage 18 kopen? Bied vanaf 55!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands fraaie linosnede - 1991 - oplage 18
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 55
Corneille - 1974 La Tourterelle - Oude Litho. Collector's item! kopen? Bied vanaf 499!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1974 La Tourterelle - Oude Litho. Collector's item!
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 56.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 499
Corneille - Le Reveil kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le Reveil
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 52.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Jan Cremer - TULPEN / KLEURLITHO / 66x51cm / SIG / 1991 kopen? Bied vanaf 85!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands TULPEN / KLEURLITHO / 66x51cm / SIG / 1991
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 85
Antonio Saura - Kleurenoffset-litho ROLAND GARROS 1997 (zeldzaam) kopen? Bied vanaf 65!
Antonio Saura (1930-1998) Spaans Kleurenoffset-litho ROLAND GARROS 1997 (zeldzaam)
Techniek Offset
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
€ 65
Lucebert - NAAKTE FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG kopen? Bied vanaf 115!
Lucebert (1924-1994) Nederlands NAAKTE FIGUREN / KLEURLITHO / 76x56cm / SIG
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Huidig bod
€ 115
1 bieding
Constant - The Hyper-Architecture of Desire [Mark Wigley] kopen? Bied vanaf 95!
Constant (1920-2005) Nederlands The Hyper-Architecture of Desire [Mark Wigley]
Techniek Hardcover
Afmetingen 24.8 x 28.5 cm (h x b)
€ 95
Corneille - 1989 Compositie met vrouw en vogel op bladmuziek - Hommage a Satie - Mooie Lijst kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1989 Compositie met vrouw en vogel op bladmuziek - Hommage a Satie - Mooie Lijst
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 73 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Lucebert - 1987 - De disco - 100 jarig jubileum van Albert Heijn - Mooie lijst kopen? Bied vanaf 299!
Lucebert (1924-1994) Nederlands 1987 - De disco - 100 jarig jubileum van Albert Heijn - Mooie lijst
Techniek Ets
Afmetingen 50.8 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Corneille - 1997 - Nous vous souhaitons une merveilleuse année '98 kopen? Bied vanaf 249!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1997 - Nous vous souhaitons une merveilleuse année '98
Techniek Litho
Afmetingen 33.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 249
Corneille - Femme a la Fleur kopen? Bied vanaf 1500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme a la Fleur
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 123 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Corneille - 2000 - "FOOTBALLERS THE GOLDEN BALL" - hand signed - Cobra. kopen? Bied vanaf 165!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2000 - "FOOTBALLERS THE GOLDEN BALL" - hand signed - Cobra.
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 44 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 165
Jan Montyn - Ets/aquatint: Meditation garden uit 1980. kopen? Bied vanaf 80!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets/aquatint: Meditation garden uit 1980.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 57 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Corneille - Kleurenlitho: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 10!
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
Huidig bod
€ 15
2 biedingen
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 895
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 250
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 77 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Ger Lataster - Bronzen beeld: Handvlag kopen? Bied vanaf 695!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Bronzen beeld: Handvlag
Techniek Brons
Afmetingen 14 x 15 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1870 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 695
Ko Oosterkerk - Ingelijste ets: "Psaum" - 1963 kopen? Bied vanaf 99!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands Ingelijste ets: "Psaum" - 1963
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Klaas Gubbels - Teerdruk: Bruine kan - 2018 kopen? Bied vanaf 475!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Teerdruk: Bruine kan - 2018
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 34 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 475
Klaas Gubbels - Houtsnede: stilleven - 2004 kopen? Bied vanaf 399!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtsnede: stilleven - 2004
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 25 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 399
Corneille - 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst! kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1998 - Une belle journée de l’été (Een mooie zomerdag) - Prachtige lijst!
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Roger Raveel - 2 boeken: Roger Raveel tekent : 1983 + een spiegel van: 1969 kopen? Bied vanaf 395!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch 2 boeken: Roger Raveel tekent : 1983 + een spiegel van: 1969
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 395
Kees van Bohemen - Ingelijste litho: Vrouw - 1981 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste litho: Vrouw - 1981
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Ans Wortel - Gemengde techniek: Samenwonen tussen land en lucht kopen? Bied vanaf 225!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Gemengde techniek: Samenwonen tussen land en lucht
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 73 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Klaas Gubbels - Houtdruk ‘Volksbond’ - 2010 kopen? Bied vanaf 450!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk ‘Volksbond’ - 2010
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
€ 450
Jan Montyn - Ets - 1982 kopen? Bied vanaf 115!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets - 1982
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 115
Ger Lataster - Compositie van een figuur met rood, zwart en blauw kopen? Bied vanaf 150!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Compositie van een figuur met rood, zwart en blauw
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 80 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Geschept Papier
Huidig bod
€ 160
2 biedingen
Ko Oosterkerk - Ingelijste ets: "Roze vogel" - 1995 kopen? Bied vanaf 99!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands Ingelijste ets: "Roze vogel" - 1995
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Joop Moesman - Litho: Handen - Voor de Petitentjes kopen? Bied vanaf 150!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Litho: Handen - Voor de Petitentjes
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Joop Moesman - Litho: op wacht - 1979 kopen? Bied vanaf 75!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Litho: op wacht - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 75
Joop Moesman - Zeldzame proefdruk in kleur (paars) litho: 'op wacht' - 1979 kopen? Bied vanaf 150!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Zeldzame proefdruk in kleur (paars) litho: 'op wacht' - 1979
Techniek Litho
Afmetingen 48.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 150
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 42 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 225
Pieter Holstein - '' I Perigoloso Sporgesi '' kopen? Bied vanaf 110!
Pieter Holstein (1934) Nederlands '' I Perigoloso Sporgesi ''
Techniek Ets
Afmetingen 51.5 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 110
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 159
Joop Moesman - Litho: Windkracht 8 (kleurenversie) - 1984 kopen? Bied vanaf 175!
Joop Moesman (1909-1988) Nederlands Litho: Windkracht 8 (kleurenversie) - 1984
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 175
Dirkje Kuik - Litho: Commerciele televisie kopen? Bied vanaf 59!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Litho: Commerciele televisie
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
€ 59
Roger Raveel - Greep op rood kopen? Bied vanaf 585!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch Greep op rood
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 585
Vladimir Velickovic - Kleurenzeefdruk IN MOTION uit 1980 kopen? Bied vanaf 65!
Vladimir Velickovic (1935-2019) Servisch Kleurenzeefdruk IN MOTION uit 1980
Techniek Zeefdruk
Afmetingen 56 x 41 cm (h x b)
€ 65
Aat Verhoog - Ets, Ruiter te paard - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!
Aat Verhoog (1933) Nederlands Ets, Ruiter te paard - Ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 80.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 10