5. Prent 190

Prent 190

Opgericht in 1964 - opgeheven in 1981

Prent 190

Martin Engelman - Surrealistische compositie, litho kopen? Bied vanaf 35!
Martin Engelman (1924-1992) Nederlands Surrealistische compositie, litho
TechniekLitho
Afmetingen56 x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Frau mit Katze kopen? Bied vanaf 200!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met kat
Afmetingen62 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 200
1 bieding
Jan Montyn - compositie met figuren en tekst kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands compositie met figuren en tekst
Afmetingen59.5 x 66.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Jan Sierhuis - Aan bet strand kopen? Bied vanaf 675!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Aan bet strand
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 675
Corneille - Bord “ Vrolijke vogel “ kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord “ Vrolijke vogel “
Afmetingen2 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gewicht1033 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
Huidig bod
€ 50
1 bieding
JCJ VANDERHEYDEN - z.t. (blauw kruis) kopen? Bied vanaf 225!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands z.t. (blauw kruis)
TechniekLitho
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Ger Lataster - Abstract expressionistich werk kopen? Bied vanaf 475!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Abstract expressionistich werk
TechniekAquarel
Afmetingen75 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475
Karel Appel - Maandag kopen? Bied vanaf 209!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Maandag
Afmetingen85 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 209
Kees Spermon - LINES kopen? Bied vanaf 39!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands LINES
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Victor Vasarely - 3 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars 3 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen25 x 25 cm (h x b)
€ 50
Jef Diederen - Figuren in abstract landschap - Kleurhoutsnede kopen? Bied vanaf 47!
Afmetingen28 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 47
Klaas Gubbels - Houtdruk: de liggende stoelen - 2000 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: de liggende stoelen - 2000
Afmetingen32 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 429
Karel Appel - Dancing girl kopen? Bied vanaf 499!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Dancing girl
TechniekKeramiek
Afmetingen5 x 50 x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 499
Karel Appel - Face kopen? Bied vanaf 499!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Face
TechniekKeramiek
€ 499
TechniekLitho
Afmetingen75 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 495
Anton Buytendijk - Abstract landschap - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 48!
TechniekDroge Naald
Afmetingen44 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 48
Karel Appel - Big head Coming down kopen? Bied vanaf 499!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Big head Coming down
TechniekKeramiek
€ 499
Lucebert - Geen titel kopen? Bied vanaf 299!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Geen titel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 299
Corneille - Six rêves peints kopen? Bied vanaf 249!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Six rêves peints
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 249
Corneille - Figuratie / Desfiguratie - Litho 1982 kopen? Bied vanaf 85!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Figuratie / Desfiguratie - Litho 1982
TechniekLitho
Afmetingen64 x 50 cm (h x b)
€ 85
Corneille - litho: Carnaval des oiseaux. - 2002 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Carnaval des oiseaux. - 2002
TechniekLitho
Afmetingen45 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Klaas Gubbels - Houtdruk: Lester - 2019 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Houtdruk: Lester - 2019
Afmetingen42 x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 429
Jan Cremer - Zeefdruk: Strada Rosso - 2001 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer (1940) Nederlands Zeefdruk: Strada Rosso - 2001
Afmetingen120 x 80.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Klaas Gubbels - houtdruk: Ricard - 2016 kopen? Bied vanaf 429!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands houtdruk: Ricard - 2016
Afmetingen35 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 429
Kees van Bohemen - Zonder titel kopen? Bied vanaf 209!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Zonder titel
Afmetingen82 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 209
Jef Diederen - zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Jef Diederen (1920-2009) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen59 x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 150
Hans Coumans - Litho: Landschap - 1971 kopen? Bied vanaf 25!
Hans Coumans (1945) Nederlands Litho: Landschap - 1971
TechniekLitho
Afmetingen50.5 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Sam Middleton - Zeefdruk: Bolivia - 1999 kopen? Bied vanaf 125!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Bolivia - 1999
Afmetingen55 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Constant - litho : labyrismen - 1968 kopen? Bied vanaf 399!
Constant (1920-2005) Nederlands litho : labyrismen - 1968
TechniekLitho
Afmetingen38 x 47.5 cm (h x b)
€ 399
Kees van Bohemen - Litho - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Litho - 1976
TechniekLitho
Afmetingen74 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - Litho: Ollintonatiuh - 1973 kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Ollintonatiuh - 1973
TechniekLitho
Afmetingen65.5 x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Kees van Bohemen - Ingelijste litho: Compositie - 1981 kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste litho: Compositie - 1981
TechniekLitho
Afmetingen100 x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Jon Marten - Litho: "Sluipende tijd" kopen? Bied vanaf 50!
Jon Marten (1934) Nederlands Litho: "Sluipende tijd"
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Ko Oosterkerk - Nacht kopen? Bied vanaf 55!
Ko Oosterkerk (1928-2012) Nederlands Nacht
TechniekEts
Afmetingen59 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Corneille - zonder titel kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen84 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250