14K Goud - geel- en witgouden ring bezet met diamant - ringmaat 19.25 (60) - Verkocht

14K Goud - geel- en witgouden ring bezet met diamant - ringmaat 19.25 (60) kopen? Bied vanaf 120!
14K Goud - geel- en witgouden ring bezet met diamant - ringmaat 19.25 (60) kopen? Bied vanaf 120!14K Goud - geel- en witgouden ring bezet met diamant - ringmaat 19.25 (60) kopen? Bied vanaf 120!14K Goud - geel- en witgouden ring bezet met diamant - ringmaat 19.25 (60) kopen? Bied vanaf 120!14K Goud - geel- en witgouden ring bezet met diamant - ringmaat 19.25 (60) kopen? Bied vanaf 120!14K Goud - geel- en witgouden ring bezet met diamant - ringmaat 19.25 (60) kopen? Bied vanaf 120!14K Goud - geel- en witgouden ring bezet met diamant - ringmaat 19.25 (60) kopen? Bied vanaf 120!
  • 14K Goud
TypeSieraden
Afmetingen0.4 cm x 0.4 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd
de bovenzijde van de ring is 0,4 cm breed en 0,4 cm hoog

gewicht 1,2 gram

Ringmaat 19.25 (60)
De ring kan enkele maten vergroot of verkleind worden, de kosten hiervan bedragen 20 euro.

gezet met

- 1 x 2.0 mm briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,03 caraat
kleur D-F
zuiverheid VS/SI

ring is in uitstekende staat

Wordt aangetekend en verzekerd gestuurd
Bezorging met Fedex
kopers buiten de EU dienen rekening te houden met BTW en invoerrechten die zij moeten betalen
20192979

14K Goud

Alle items van deze designer (1)
Geplaatst door  CBjewellery
FA. (15)

Lid sinds 2019
384 verkochte items
Alle items van deze verkoper (97)
0.4 cm
0.4 cm
Dit item is verkocht voor 138,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-02-2020 om 11:20
Eindtijd:03-03-2020 om 19:04
edithdubois
26 feb. / 18:23
€ 120