14K Goud - geel- en witgouden ring bezet met diamant - ringmaat 19.25 (60) - Verkocht

14K Goud - geel- en witgouden ring bezet met diamant - ringmaat 19.25 (60) kopen? Bied vanaf 120!
Sieraden

14K Goud - geel- en witgouden ring bezet met diamant - ringmaat 19.25 (60) kopen? Bied vanaf 120!14K Goud - geel- en witgouden ring bezet met diamant - ringmaat 19.25 (60) kopen? Bied vanaf 120!14K Goud - geel- en witgouden ring bezet met diamant - ringmaat 19.25 (60) kopen? Bied vanaf 120!14K Goud - geel- en witgouden ring bezet met diamant - ringmaat 19.25 (60) kopen? Bied vanaf 120!14K Goud - geel- en witgouden ring bezet met diamant - ringmaat 19.25 (60) kopen? Bied vanaf 120!14K Goud - geel- en witgouden ring bezet met diamant - ringmaat 19.25 (60) kopen? Bied vanaf 120!
  • 14K Goud
Type kunstwerk Sieraden
Periode 2000 t/m Heden
Afmetingen 0.4 x 0.4 cm (h x b)
Gemerkt Ongesigneerd
de bovenzijde van de ring is 0,4 cm breed en 0,4 cm hoog

gewicht 1,2 gram

Ringmaat 19.25 (60)
De ring kan enkele maten vergroot of verkleind worden, de kosten hiervan bedragen 20 euro.

gezet met

- 1 x 2.0 mm briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,03 caraat
kleur D-F
zuiverheid VS/SI

ring is in uitstekende staat

Wordt aangetekend en verzekerd gestuurd
Bezorging met Fedex
kopers buiten de EU dienen rekening te houden met BTW en invoerrechten die zij moeten betalen
20192979
Binnen Nederland € 10,00

14K Goud

Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  CBjewellery
Lid sinds 2019
654 verkochte items
Alle items van deze verkoper (98)
0.4 cm
0.4 cm