Antoine Mortier - Petit Métaphore
Anton Pieck - gesigneerd boek "De kleine Nering" & extra uitgave Frans Hals Museum
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Sieraden |
Periode | 2000 t/m Heden |
Afmetingen | 0.4 x 0.4 cm (h x b) |
Gemerkt | Ongesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 26-2-2020 om 11:20 |
Eindtijd | 3-3-2020 om 19:04 |