Lenneke van der Goot - Composition With Wolves
Niet of onleesbaar gesigneerd - Bloemenboeket
Jose Calsina - Aarlandersveense polder
Marcel Plancke van der - "Metalen Spiralen"
Type kunstwerk | Sieraden |
Periode | 2000 t/m Heden |
Afmetingen | 0.3 x 0.5 cm (h x b) |
Gewicht | 2 gram |
Gemerkt | Ongesigneerd |
Conditie | Zeer Goed | ||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 21-1-2020 om 8:59 |
Eindtijd | 30-1-2020 om 19:04 |