A. Vinckx – Olieverf op papier – Naieve kunst uit 1935 –Gesigneerd & ingelijst - Verkocht

A. Vinckx  – Olieverf op papier  – Naieve kunst uit 1935 –Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 55,00

A. Vinckx  – Olieverf op papier  – Naieve kunst uit 1935 –Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!A. Vinckx  – Olieverf op papier  – Naieve kunst uit 1935 –Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!A. Vinckx  – Olieverf op papier  – Naieve kunst uit 1935 –Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!A. Vinckx  – Olieverf op papier  – Naieve kunst uit 1935 –Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!A. Vinckx  – Olieverf op papier  – Naieve kunst uit 1935 –Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!A. Vinckx  – Olieverf op papier  – Naieve kunst uit 1935 –Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!A. Vinckx  – Olieverf op papier  – Naieve kunst uit 1935 –Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
Alle items van deze verkoper (19)
  • Ongespecificeerd

Een olieverfschilderij uit 1935 met een boerenlandschap, geschilderd in een naïeve stijl.

Geschilderd op papier en gesigneerd ‘A. Vinckx’.

Ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 38 x 53 cm. Beeld, 35 x 50 cm.

Afkomstig uit een particuliere kunstverzameling.

Conditie: Het werk is in goede staat, doch het lijkt iets te snel te zijn ingelijst: er zit een beetje verf op de binnenkant van de glasplaat......Verder in prima staat.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Boerenlandschap”).

Kunstenaar: A. Vinckx.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Techniek:  Olieverf op papier.

Jaartal:  1935. Staat geschreven rechtsonder.

Ingelijst: Ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: Vanaf 8,00 euro (bij verzending via KIALA).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2887 verkochte items
Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:06-03-2015 om 21:24
Eindtijd:20-03-2015 om 21:24
Biedingen (17)
Welington
20 mrt. / 21:19
€ 55
hanvankrieken
20 mrt. / 21:19
€ 50
Welington
20 mrt. / 21:19
€ 45
hanvankrieken
20 mrt. / 21:01
€ 40
Welington
20 mrt. / 21:01
€ 35
hanvankrieken
20 mrt. / 20:01
€ 30
Welington
20 mrt. / 17:06
€ 25
ArtAtelier
20 mrt. / 17:06
€ 20
Welington
20 mrt. / 17:06
€ 19
ArtAtelier
20 mrt. / 14:14
€ 17
haharrie
20 mrt. / 14:14
€ 15
haharrie
20 mrt. / 14:13
€ 11
ArtAtelier
20 mrt. / 14:13
€ 9
haharrie
14 mrt. / 13:35
€ 7
bram86
14 mrt. / 13:35
€ 5
bram86
13 mrt. / 15:08
€ 3
Rabe
10 mrt. / 10:57
€ 1