A. Vinckx – Olieverf op papier – Naieve kunst uit 1935 –Gesigneerd & ingelijst - Verkocht

A. Vinckx  – Olieverf op papier  – Naieve kunst uit 1935 –Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

A. Vinckx  – Olieverf op papier  – Naieve kunst uit 1935 –Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!A. Vinckx  – Olieverf op papier  – Naieve kunst uit 1935 –Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!A. Vinckx  – Olieverf op papier  – Naieve kunst uit 1935 –Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!A. Vinckx  – Olieverf op papier  – Naieve kunst uit 1935 –Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!A. Vinckx  – Olieverf op papier  – Naieve kunst uit 1935 –Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!A. Vinckx  – Olieverf op papier  – Naieve kunst uit 1935 –Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!A. Vinckx  – Olieverf op papier  – Naieve kunst uit 1935 –Gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd

Een olieverfschilderij uit 1935 met een boerenlandschap, geschilderd in een naïeve stijl.

Geschilderd op papier en gesigneerd ‘A. Vinckx’.

Ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 38 x 53 cm. Beeld, 35 x 50 cm.

Afkomstig uit een particuliere kunstverzameling.

Conditie: Het werk is in goede staat, doch het lijkt iets te snel te zijn ingelijst: er zit een beetje verf op de binnenkant van de glasplaat......Verder in prima staat.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Boerenlandschap”).

Kunstenaar: A. Vinckx.

Gesigneerd: Rechtsonder.

Techniek:  Olieverf op papier.

Jaartal:  1935. Staat geschreven rechtsonder.

Ingelijst: Ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat.

Zie ook de foto’s.

KLAAR OM OP TE HANGEN.

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: Vanaf 8,00 euro (bij verzending via KIALA).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  kunst_ikhebje
562 verkochte items
Alle items van deze verkoper (33)

Starttijd6-3-2015 om 21:24
Eindtijd20-3-2015 om 21:24
Biedingen (17)