Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Een olieverfschilderij uit 1935 met een boerenlandschap, geschilderd in een naïeve stijl.
Geschilderd op papier en gesigneerd ‘A. Vinckx’.
Ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 38 x 53 cm. Beeld, 35 x 50 cm.
Afkomstig uit een particuliere kunstverzameling.
Conditie: Het werk is in goede staat, doch het lijkt iets te snel te zijn ingelijst: er zit een beetje verf op de binnenkant van de glasplaat......Verder in prima staat.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Titel: Zonder titel / titel onbekend (“Boerenlandschap”).
Kunstenaar: A. Vinckx.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Techniek: Olieverf op papier.
Jaartal: 1935. Staat geschreven rechtsonder.
Ingelijst: Ingelijst in de originele houten lijst met glasplaat.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).
-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: Vanaf 8,00 euro (bij verzending via KIALA).
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, affiches, kunstboeken en andere kunst.